fbpx

Anti Wrinkle Injections

Toksyna Botulinowa

Iniekcje przeciwzmarszczkowe najczęściej wykorzystują botulizm (Botox), znanego wszystkim, aby zrelaksować mięśnie w obszarze, w którym jest podawany. Poprzez zrelaksowanie mięśni zapobiega się ruchom, które powodują zmarszczki i linie.

Wypełniacz, tak jak Juvederm, może również być stosowany jako iniekcja przeciwzmarszczkowa, wypełniając obszar, w którym został podany, aby wygładzić linie i zmarszczki.

W Amara Clinic Warsaw, jak i w każdej innej klinice pod naszym skrzydłem, nasi pacjenci są dla nas najważniejsi. Po każdej iniekcji lekarz umawia pacjentów na konsultacje dwa tygodnie po zabiegu, aby sprawdzić, jak lek został przyjęty przez organizm. Toksynę botulinową można podawać wyłącznie na receptę i jedynie przez lekarza. 

Gdzie można stosować Iniekcje Przeciwzmarszczkowe? Iniekcje przeciwzmarszczkowe są głównie stosowane w obszarze twarzy, w celu:

Botox może być również stosowany na różne sposoby, nie tylko jako iniekcja przeciwzmarszczkowa. Może być używany do leczenia bruksizmu, nadmiernego pocenia się (hiperhydrozy), migreny oraz w nowym zastosowaniu – „Blotox Blowdry”.

Codziennie odkrywane są coraz to nowe zastosowania dla botoksu, w miarę jego coraz powszechniejszego stosowania.

Jak długo trwają iniekcje przeciwzmarszczkowe?​

Iniekcje przeciwzmarszczkowe z wykorzystaniem botoksu zazwyczaj utrzymują się przez około 4-6 miesięcy, w zależności od osoby, i potrzebują około 2 tygodni, aby osiągnąć pełny efekt.

Iniekcje przeciwzmarszczkowe z wykorzystaniem wypełniaczy skórnych zwykle utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. Dokładny czas trwania zależy od osoby do osoby i zależy od takich czynników, jak np. jak często poruszasz twarzą czy mówisz dużo.

Co można leczyć botoksem?

Toksyna botulinowa oprócz swojego działania odmładzającego, anti-aging czy estetycznego, także może działać jak lekarstwo!
Problemy z nadpotliwością w takich obszarach jak pachy, czoło, stopy czy dłonie nie muszą już stanowić dyskomfortu. Skutkiem jest blokowanie impulsów nerwowych stymulujących wytwarzanie potu.
Efekt zabiegu utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

What Can Anti Wrinkle Injections Be Used For
How long does it take for anti wrinkle injections to work
g

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipisicing elit, sed do eiusmod

Instagram