fbpx

Peeling Medyczny

BioRePeel

BioRePeel to zaawansowany dwufazowy peeling chemiczny o działaniu silnie biostymulującym, rewitalizującym i antyoksydacyjnym. Zawiera kompleks alfa-hydroksykwasów (AHA),  kwas trójchlorooctowy (TCA) działający na poziomie komórkowym skóry oraz witaminy i składniki liftingujące. Dzięki synergicznemu  działaniu substancji aktywnych następuje aktywacja procesów odnowy i odbudowy skóry. Staje się ona bardziej napięta i elastyczna. Peeling BioRePeel można łączyć z zabiegiem mikronakłuwania, co daje efekt widocznej poprawy kondycji skóry i jej odmłodzenia.

Zabieg jest odpowiedni dla większości rodzajów skóry, niezależnie od wieku. Doskonale sprawdzi się u pacjentów borykających się z wiotkością, zmarszczkami, przebarwieniami i nierównym kolorytem, jak również pozwoli na zredukowanie niedoskonałości takich jak zmiany trądzikowe, rozszerzone pory, czy zaskórniki. Peeling BioRePeel nie powoduje mocnego złuszczania naskórka i nie wymaga rekonwalescencji. W trakcie zabiegu może być odczuwalne lekkie pieczenie. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i napięta, dlatego wskazane jest stosowanie w codziennej pielęgnacji preparatów z wysoka ochrona przeciwsłoneczna i dbanie o jej dobre nawilżenie.

Najlepszą porą do wykonywania peelingów chemicznych jest czas kiedy nie ma większego słońca początek wiosny, jesień zima. Nie zalecamy wykonywania peelingów chemicznych latem.

Obszar

Twarz

Wskazania

Wiotkość skóry, zmarszczki, przebarwienia, nierówny koloryt, zmiany trądzikowe, zaskórniki, rozszerzone pory

Zabieg

Peeling chemiczny + maska w płacie + LED

Czas

45 minut

Komfort

Delikatne pieczenie typowe dla peelingów chemicznych

Po zabiegu

Skóra może być lekko zaczerwieniona i napięta, dlatego wskazane jest stosowanie w codziennej pielęgnacji preparatów z wysoką ochroną przeciwsłoneczną i dbanie o jej dobre nawilżenie.

Rezultaty

Napięta i elastyczna skóra, wyrównanie kolorytu

Cena

od 450 złotych

Jak przebiega zabieg BioRePeel?

Zabieg zaczynamy od dokładnego demakijażu i odtłuszczenia skory twarzy, następnie aplikujemy peeling na czas od 3-7 min.w zależności od reakcji skóry i jej potrzeb. Po określonym czasie neutralizujemy jego działanie i nakładamy biocelulozową maskę w płacie, o działaniu silnie nawilżającym, wzmacniając jej działanie o terapię światłem LED.

Jakie są przeciwwskazania?
• stany zapalne skóry
• aktywna opryszczka
• ciąża i karmienie piersią
• nowotwory
• otwarte rany, w miejscach poddawanych zabiegowi
• bardzo wrażliwa skóra, trądzik różowaty 

Cena:
BioRePeel + terapią światłem LED – 450
BioRePeel mezoterapia mikroigłowa + terapia światłem LED – 800

Często Zadawane Pytania

Najlepszą porą do wykonywania peelingów chemicznych jest czas kiedy nie ma większego słońca początek wiosny, jesień zima. Nie zalecamy wykonywania peelingów chemicznych latem.

• stany zapalne skóry
• aktywna opryszczka
• ciąża i karmienie piersią
• nowotwory
• otwarte rany, w miejscach poddawanych zabiegowi
• bardzo wrażliwa skóra, trądzik różowaty 

Główna różnica to głębokość i efektywność działania. Peeling kosmetyczny usuwa tylko zewnętrzne zrogowaciałe warstwy naskórka, peeling medyczny działa na cały naskórek, a także głębokie warstwy skóry właściwej. Stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych poprawiając przy tym strukturę skóry.

Peeling chemiczny polega na złuszczania naskórka przy wykorzystaniu odpowiednio dobranych kwasów. Zabieg stymuluje regenerację i procesy odnowy skóry i może być stosowany w celu poprawy jej wyglądu, redukcji blizn, przebarwień, zmarszczek oraz innych problemów skórnych.

Podczas zabiegu pacjenci mogą początkowo odczuwać dyskomfort lub intensywne uczucie zimna w miarę schładzania docelowego obszaru. Jednakże ten dyskomfort jest na ogół dobrze tolerowany i większość pacjentów zgłasza minimalny ból lub dyskomfort w trakcie leczenia. Po zabiegu u niektórych pacjentów może wystąpić przejściowe drętwienie, mrowienie lub zaczerwienienie w leczonym obszarze, jednak objawy te zazwyczaj szybko ustępują.

Nie, nie zastępuje zdrowego trybu życia, w tym regularnych ćwiczeń i zbilansowanej diety. Najbardziej skuteczny jest stosowany jako uzupełnienie zdrowych nawyków.

Wyniki nie są natychmiastowe. Po zabiegu organizm stopniowo eliminuje zniszczone komórki tłuszczowe, a widoczne zmiany stają się zauważalne zazwyczaj w ciągu kilku tygodni lub miesięcy. Pełne wyniki są zwykle widoczne w ciągu dwóch do czterech miesięcy, gdy organizm w dalszym ciągu wypłukuje poddane działaniu komórek tłuszczowych.

g

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipisicing elit, sed do eiusmod

Instagram