fbpx
Tear Trough Dublin 1

Zabieg wypełniający dolinę łez

Niezbędnik

Zabieg wypełniania doliny łez jest najszybciej rozwijającą się metodą wypełniania skóry w Amara Clinic. Nasi lekarze uważają, że doliny łez i cienie pod oczami to poważny problem wielu osób, ponieważ sprawiają, że wyglądamy na znacznie bardziej zmęczonych, niż się czujemy. Dla wielu osób to właśnie ten obszar jako pierwszy wykazuje oznaki starzenia. Zastrzyki z kwasu hialuronowego mogą przekształcić zagłębienia w dolinie łez w ciągu kilku minut! Wypełniacze skórne są oceniane w 90% w rzeczywistości.

Obszar

Wypełniacz doliny łez jest odpowiedni do korygowania niedoborów objętości, cieni pod oczami, zapadniętych oczu i przebarwień pod oczami.

Ocena

Nasi lekarze zbadają obszar doliny łez i wyznaczą obszary utraty objętości, które można przywrócić za pomocą wypełniaczy skórnych.

Zabieg

Wysokiej jakości wypełniacze skórne z kwasem hialuronowym są w większości przypadków stosowane do wstrzykiwania wypełniaczy doliny łez za pomocą kaniuli

Time

30-40 min.

Komfort

Pacjenci rzadko zgłaszają to leczenie jako niewygodne.

Utrzymuje się

do 12 miesięcy

Rezultaty

Uzupełnienie deficytu objętości i poprawa wyglądu cieni pod oczami.

Cena

€600 as a single area treatment

Przed i Po

tear trough beforetear trough after
Drag

Często Zadawane Pytania

+ - Dlaczego mam doliny łez?

Doliny łez to zagłębienia pod oczami powstałe w wyniku utraty tkanki tłuszczowej w przestrzeni podoczodołowej. Każdy ma dolinę łez, ale niektóre mogą być głębsze niż inne. Dzieje się tak z powodu starzenia się, ale czasami może to być cecha genetyczna.

+ - Czy wypełniacz doliny łez może się nie udać?

Wypełniacz doliny łez to bardzo bezpieczny zabieg w odpowiednich rękach, ale może się nie udać. Niedoświadczeni iniektorzy mogą przepełnić obszar, powodując obrzęk na skutek zaburzenia drenażu limfatycznego. Potencjalnym skutkiem ubocznym są także siniaki, które są bardziej prawdopodobne w przypadku niestosowania kaniuli. Wbrew powszechnemu przekonaniu, wypełniacz pod oczy NIE powoduje ślepoty. Koniecznie udaj się do doświadczonego wtryskiwacza, który zna swoją anatomię!

+ - Ile kosztuje wypełniacz doliny łez?

Ceny wypełniaczy doliny łez można znaleźć w naszym cenniku, ale od stycznia 2023 r. cena wypełniacza doliny łez wynosi 600 EUR. Ponieważ jest to najtrudniejszy technicznie obszar do leczenia wypełniaczem i wypełniaczem nosa, zwykle najlepiej jest to zrobić tylko przez osobę z kilkuletnim doświadczeniem i kilkoma tysiącami zabiegów na swoim koncie.

+ - Jaki jest czas przestoju po wypełnieniu doliny łez?

Jeśli używasz kaniuli, po zastosowaniu wypełniacza doliny łez nie ma czasu na regenerację. Ryzyko powstania siniaków jest bardzo niskie, a ponieważ zawsze nie stosujemy leczenia, aby zapobiec obrzękowi, każdy obrzęk oznacza, że wynik będzie nieco lepszy. Jeśli pojawi się siniak, co ma miejsce w przypadku mniej niż 5% naszych zabiegów, jest on zwykle mniejszy niż plamka i można go zakryć makijażem.

+ - Czy wypełniacze z kwasem hialuronowym można bezpiecznie stosować w dolinie łez?

Kwas hialuronowy jest związkiem bardzo bezpiecznym i hipoalergicznym, dlatego od dziesięcioleci nie powoduje reakcji alergicznych jak wypełniacze. Jedynymi pozostałymi skutkami ubocznymi są skutki leczenia przez niedoświadczonych lekarzy lub siniaki, które mogą być również bardziej prawdopodobne w przypadku niedoświadczonych lekarzy lub osób wykonujących zastrzyki, które nie używają kaniul tam, gdzie jest to wskazane.

+ - Jak długo działa wypełniacz doliny łez?

Wypełniacz doliny łez działa natychmiastowo, ponieważ kwas hialuronowy fizycznie i natychmiastowo wypełnia zagłębienie pod okiem, a rezultaty można zobaczyć od razu. Istnieje tendencja do wzrostu o kolejne 5%, co może zająć dzień lub dwa.

+ - How long does tear trough filler last?

Technicznie wskazane jest, aby wypełniacz doliny łez utrzymywał się jedynie przez 6-12 miesięcy, jednak z naszego doświadczenia wynika, że ze względu na nieruchomość okolicy pod oczami, wypełniacz może pozostać w tym miejscu w nienaruszonym stanie znacznie dłużej niż w innych obszarach. Wypełniacz pod oczy może utrzymywać się przez kilka lat.

+ - Czy zastrzyki na dolinę łez i przeciwzmarszczkowe to to samo?

Wypełniacz doliny łez różni się od dobrze znanych leków przeciwzmarszczkowych w formie zastrzyków tym, że nie działa bezpośrednio na mięśnie. Pomoże w drobnych zmarszczkach, spłycając luźną skórę, ale nie zmienia sposobu poruszania się mięśni.

+ - Czy wypełniacz doliny łez jest bezpieczny?

Ze względów bezpieczeństwa należy unikać stosowania dużych ilości wypełniacza. Wybrany wypełniacz musi być również odpowiedni dla bardzo cienkiej skóry w danym regionie. Aby uniknąć komplikacji, stosuje się cienki wypełniacz, który układa się na płasko w formie arkusza. W niektórych przypadkach można użyć igieł, ale w większości przypadków najlepiej jest użyć kaniuli i lekkiego masażu. W większości przypadków kaniula jest bardziej odpowiednia niż igła, ponieważ minimalizuje ryzyko powstania siniaków i umożliwia naszym lekarzom wstrzyknięcie wypełniacza na płasko w wielu obszarach za pomocą tylko jednego punktu wstrzyknięcia.

+ - Dlaczego ludzie decydują się na wypełniacze doliny łez?

Wypełniacz doliny łez rozwiązuje kilka problemów. Recesja kości wraz z zwiotczeniem lub opadaniem poduszek tłuszczowych w oczach i wokół nich pogarszają świeży wygląd oczu. Niedobory objętości powstające w wyniku naturalnych procesów starzenia w znacznym stopniu przyczyniają się do ogólnego zmęczonego wyglądu. Przebarwienia i cienie często pojawiają się, gdy skóra jest poddawana działaniu przymusu.

+ - Czy w przypadku doliny łez można zastosować inne metody leczenia?

Celem zabiegu Wypełniacza Doliny Łez jest zawsze skorygowanie niedoborów objętości i poprawa kolorytu skóry wokół oczu. Oprócz naturalnego leczenia doliny łez, które poprawi przebarwienia, w naszej ofercie znajdują się również kremy klasy medycznej, które w znaczący sposób przywrócą kondycję skóry wokół oczu. Aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty, można zastosować także zastrzyki przeciwzmarszczkowe z wypełniaczem doliny łez.

+ - How are tear trough fillers done?

Ostrożnie umieszczając wypełniacz skórny w ubytkach, subtelnie przywracamy objętość, odmładzając wygląd okolicy. Wypełniacz doliny łez można umieścić w określonych punktach deficytu lub można go wstrzyknąć w formie arkusza, aby zapewnić, że dodana objętość w naturalny sposób poprawi obszar.

+ - Czy wypełniacze doliny łez są popularne?

Liczba osób chcących rozwiać te obawy wzrosła ostatnio dramatycznie dzięki udoskonaleniom technologii produktów (gama Juvederm Vycross) i techniki, które prowadzą do lepszych wyników. Operacja nie jest już jedynym sposobem na naprawę zmęczonych oczu.

+ - Ile wypełniacza stosujesz w dolinie łez?

Małe kwoty mają duże znaczenie. Zazwyczaj do wypełniaczy doliny łez wystarczy 1 ml wysokiej jakości wypełniaczy typu vycross Juvederm, takich jak volift lub volbella. To 0,5 ml na oko. To tylko 1/5 łyżeczki, albo inaczej 1/10 łyżeczki pod każde oko!

+ - Jak dbać o wypełniacz doliny łez?

Efekty pod oczami przywrócą równą i wypełnioną skórę pod oczami. Odcień i koloryt skóry powinny również ulec poprawie po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w miarę wchłaniania wody do danego obszaru.

+ - Jak długo działają wypełniacze doliny łez?

Wypełniacze doliny łez są licencjonowane i utrzymują się do 18 miesięcy, ale ponieważ ta część twarzy prawie się nie porusza, u niektórych osób wypełniacz może wytrzymać znacznie dłużej. To błogosławieństwo i przekleństwo. Błogosławieństwo, ponieważ wypełniacz nie musi być wykonywany tak często. To przekleństwo, bo tanie wypełniacze mogą być widoczne i przez długi czas mieć niebieski kolor. Nie martw się jednak, możesz rozpuścić te wypełniacze za pomocą hialazy.

+ - Ile wypełniacza należy zastosować w dolinie łez?

Doliny łez rzadko wymagają więcej niż 1 ml wypełniacza, 1/2 ml na stronę. Czasami w celu uzupełnienia może być konieczne zastosowanie zabiegu wypełniania policzków.

Amara Clinics
5.0
Based on 198 reviews
powered by Google
AdashofGreensAdashofGreens
09:35 28 May 24
Exceptional service! Thanks a million Dr Stephen!
Sandra MezerrebSandra Mezerreb
13:07 25 May 24
Wonderful treatment as always, Julie is excellent and gives great advice. To me this is the best... clinic is Dublin and would highly recommend itread more
Bernadette Mc NicholasBernadette Mc Nicholas
21:24 15 May 24
Very impressive consultation with Dr JanelleRoisin has given me great advice and I will return for... further treatment.Many thanksBernieread more
SteSte
18:11 23 Apr 24
absolutely excellent, start and Dr Paul are amazing and the results are also amazing thank you so... much guys!!! Extremely happy with my results 5⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️read more
Diana TisescuDiana Tisescu
21:34 20 Apr 24
I fly into Ireland especially for the services and the quality of products in this clinic but also... for the expertise of the doctors there.Hands down best clinic in Ireland and would say Europe.read more
T RT R
13:08 13 Apr 24
I’m so glad I chose Amara for my first filler treatment. Dr Paul is amazing at what he does. I’m... thrilled with the results. He’s after taking a few years off my face! The results are very natural. I also had a fantastic hydrafacial with Barbara. My skin is still glowing a week later. I couldn’t recommend this place enough.read more
Clara KellyClara Kelly
12:37 06 Apr 24
Dr Stephen was such a gem made me feel so at ease and answered all my questions for my first... treatment. All the staff were super welcoming and the clinic is beautiful ♥️read more
RachelRachel
10:17 07 Nov 23
A wonderful experience. The clinic is so well run by Ronan and Siobhan is deeply knowledgable and... professional. A five star experience.read more
Elizabeth RobinsonElizabeth Robinson
21:00 03 Nov 23
Always a positive experience with Siobhan
Tomáš SmižanskýTomáš Smižanský
20:45 02 Nov 23
Great environment, Amazing service & well deserved relax every time I visit! Well informed &... knowledgeable insights to address any concerns helping you consciously focus on just what you want to achieve!read more
Anna O'SullivanAnna O'Sullivan
16:42 26 Oct 23
tati ftati f
11:56 25 Oct 23
Sally CreeeganSally Creeegan
20:59 19 Oct 23
Amazing experience with Julie today for Emface treatment. IShe explained the whole procedure in... advance and was with me and very reassuring every step of the way. My skin is glowing and healthy and I am really delighted with the treatment. Looking forward to my next visit.read more
Aisling MurphyAisling Murphy
20:57 02 Oct 23
I’ve been coming to Amara clinic for about 13 years. Dr Paul is excellent. His face freezing... machine makes the injectable’s really tolerable and he never over-treats any area so the results look natural but still effective. Great clinic.read more
Marie MurrayMarie Murray
20:11 01 Sep 23
It was my first time to have any work done and was very nervous but my daughter is a client of Dr.... Paul and encouraged me to go and to say I was made feel so relaxed and comfortable and felt I knew Dr Paul forever. Looking forward to seeing my results in a few weeks.Went today for top up of 2nd treatment was a quick painless and professional appointment fantastic staff as always thank youread more
Corinna FloodCorinna Flood
17:45 03 Jul 23
A great visit as usual.. I had an amazing Hydrafacial with Siobhan, which always leaves looking... bright and fresh. Siobhan has a huge amount of knowledge when it comes to skin and skin-care and my appointments are always so informative.read more
Melissa NelsonMelissa Nelson
19:52 21 Jun 23
Best Hydrafacial and Natural results in town. Plus all the Amara team are super friendly... professional and good craic!read more
js_loader
g

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipisicing elit, sed do eiusmod

Instagram