fbpx

Poleć Znajomym w Amara Clinic Warsaw

Warto się dzielić tym co najlepsze

W Amara Clinic wierzymy, że warto się dzielić tym co najlepsze. Jeśli jesteś naszym pacjentem i jesteś zadowolony z naszych usług to podziel się doświadczeniem z przyjaciółmi. Uważamy, że lojalnych pacjentów warto nagradzać. Program „poleć znajomego” został stworzony, aby podziękować naszym klientom za dzielenie się swoimi doświadczeniami w Amara Clinic Warsaw i powitać ich przyjaciół. Oto jak to działa:

Jak działa program Poleć Znajomym w Amara Clinic Warsaw?

Gdy polecisz znajomego do Amara Clinic, otrzyma on kredyt w wysokości 200 złotych za wykonany zabieg.  Z godnie z zasadą “tym co dobre trzeba się dzielić” – także Ty otrzymasz od nas taki sam kredyt na usługi w Amara Clinic Warsaw. To nasz sposób na podziękowanie Ci za pomoc w rozwoju naszej kliniki oraz program lojalnościowy dla regularnych pacjentów. 

Co zrobić?

 

  • Uzupełnij  swoje dane: Przed wizytą Twojego znajomego, upewnij się, że wypełnisz formularz. Jest to kluczowe, ponieważ bez tego kroku polecenie nie zostanie uznane. 
  • Umów się na wizytę : Gdy Twój znajomy umówi się na pierwszą wizytę, kredyt w wysokości 200 złotych zostanie natychmiast zastosowany. 
  • Twoja nagroda: Po wizycie Twojego znajomego, przyznamy Ci kredyt w wysokości 200 złotych, który możesz wykorzystać na nasze usługi.
 

 

Ograniczenia

  • Limit poleceń: każdy pacjent może polecić maksymalnie 4 znajomych. Oznacza to, że możesz zarobić łącznie 800 złotych w kredytach za polecenia.
  • Tylko usługi: kredyty zdobyte dzięki poleceniom można wykorzystać tylko na usługi i nie można ich używać do zakupu produktów.

Dlaczego warto polecać Amara Clinic?

W Amara Clinic wierzymy, że warto się dzielić tym co najlepsze. Jeśli jesteś naszym pacjentem i jesteś zadowolony z naszych usług to podziel się doświadczeniem z przyjaciółmi. Uważamy, że lojalnych pacjentów warto nagradzać. Program  „Poleć Znajomego” został stworzony, aby podziękować naszym klientom za dzielenie się swoimi doświadczeniami  w Amara Clinic Warsaw I powitać ich przyjaciół. 

Gotowy do polecenia?

Wypełnij poniższy formularz swoimi danymi oraz danymi swojego znajomego, a my zajmiemy się resztą. Po umówieniu wizyty Twojego znajomego, wyślemy mu voucher, a Twoje konto zostanie doładowane po jego wizycie. Dziękujemy za zaufanie i pomoc w rozwoju naszej społeczności zadowolonych i zdrowych pacjentów.

Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że możemy powitać Twoich przyjaciół w Amara Clinic, gdzie wyjątkowa opieka i doskonałe wyniki są naszymi najważniejszymi priorytetami. Zacznij polecać już dziś i wspólnie cieszcie się korzyściami!

g

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipisicing elit, sed do eiusmod

Instagram